رومیشا
خانه / پاکت ایستاده زیپ دار / پخش پاکت ایستاده زیپ دار بسته ۱۰ عددی

پخش پاکت ایستاده زیپ دار بسته ۱۰ عددی

بسته بندی از ضروری ترین بخشهای صنایع گوناگون می باشد. این امر از آن جهت اهمیت پیدا کرده است که توانسته به خوبی از عهده حفاظت و نگهداری از محصولات در عین زیبایی و جذابیت برآید. البته قابلیت درج اطلاعات محصول و معرفی آن به بازار نیز با بسته بندی آن فراهم می شود. تولید و پخش پاکت ایستاده زیپ دار در قالب مجموعه های ۱۰ عددی می تواند نیاز بسیاری از صاحبان مشاغل به این نوع محصولات را برآورده نماید.

پخش پاکت ایستاده زیپ دار بسته 10 عددی

مزایای استفاده از پاکت ایستاده زیپ دار

مزایای استفاده از پاکت ایستاده زیپ دار پاکت هایی که برای بسته بندی محصولات مختلف به کار می رود، انواع بسیار زیادی دارد. آنها بر اساس دوخت، نوع درب پاکت، نوع زیپ و …دسته بندی می شوند و با توجه به نیاز مشتریان در اختیارشان قرار داده می شود.
پاکت ایستاده زیپ دار یکی از مدلهای متنوع پاکت است. خرید و استفاده از این نمونه پاکتها در سالهای اخیر رشد چشمگیر و فزاینده ای داشته است؛ علت این امر را در مزایای فراوان و داشتن ویژگیهای مثبت می توان جستجو نمود. بسیاری از محصولات در قالب این پاکتها به بازار عرضه و معرفی می شوند. زیبایی این کالاها بازاریابی محصولات مختلف را موفق تر نموده و باعث جذب مشتریان به خرید شده است.
انواع خشکبار، آجیل، قهوه، بیسکوئیت، غلات، انواع شیرینی و داروهای گیاهی در شمار محصولاتی هستند که برای بسته بندی آنها از پاکتهای ایستاده زیپ دار استفاده می شود.
از جمله مزایای استفاده از پاکت ایستاده زیپ دار چیست؟

  • طراحی آن زیبا و منحصر بفرد است.
  • مقاومت بالایی در برابر ضربه خوردگی و آسیب دیدگی دارد.
  • پس از استفاده به راحتی می توان آن را مجدداً مورد استفاده قرار داد.
  • هزینه آن متناسب با کارکرد آن می باشد.
  • سبک بوده و بسیار انعطاف پذیر می باشد.

یکی از علل استفاده از انواع پاکت بسته بندی در جهان، حفاظت از محصولات مختلف می باشد که بسیار مهم است. انواع مواد زمانی که در قالب بسته بندیهای نامناسب و بی کیفیت قرار بگیرند، از کارایی آنها کاسته می شود.

عرضه مستقیم پاکت ایستاده زیپ دار شفاف

عرضه مستقیم پاکت ایستاده زیپ دار شفاف یکی از بسته بندیهای نوین که امروزه مد نظر صنایع مختلف قرار گرفته و استفاده از آن رایج شده است، پاکت های ایستاده می باشد.
پاکت ایستاده شفاف یکی از نمونه های موفق طراحی این محصولات بوده که استفاده از آن آسان و بسیار کاربردی می باشد. تعبیه زیپ در این محصولات باعث شده به راحتی باز و مجدداً بسته شود.
بسیاری از مراکز فروش این محصول با عرضه مستقیم این کالا دسترسی مشتریان به آن را میسر نموده اند. سایت فروشگاهی ما یکی از مراکز فعال در این خصوص می باشد. مشتریانی که قصد خرید این محصولات را داشته و یا پیرامون آن پرسشهایی دارند، می توانند با ما ارتباط برقرار نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده پاکت ایستاده زیپ دار شفاف متالیز

پاکت ایستاده زیپ دار شفاف متالیز یکی از انواع پاکت های بسته بندی شده است که به طور عمده توسط مشتریان و متقاضیان خریداری می شود. خرید عمده پاکت زیپ دار شفاف نسبت

دیدگاهتان را بنویسید