رومیشا
خانه / پاکت وکیوم / لیست قیمت انواع پاکت وکیوم در بازار تهران

لیست قیمت انواع پاکت وکیوم در بازار تهران

اهمیت پاکت وکیوم در بسته بندی و حفظ و نگهداری مواد موجب شده است تا امروزه در سطح وسیعی مورد استفاده قرار گیرند و متقاضیان این کالاها به دنبال لیست قیمت پاکت وکیوم در بازار تهران می باشند تا بتوانند این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه و خریداری نمایند. 

لیست قیمت انواع پاکت وکیوم در بازار تهران

پاکت وکیوم چیست؟

پاکت وکیوم چیست؟پاکت وکیوم در اصطلاح به نمونه از پاکت هایی گفته می شود که درب آن را بتوان پلمپ نمود، در پلمپ نمودن درب این پاکت ها معمولا از دستگاه های مخصوصی استفاده می شود که با استفاده از گرما و حرارت درب پاکت را وکیوم یا پلمپ می کند. 

این کار موجب حفظ و نگهداری مواد برای مدت بیشتری می گردد و در ضمن حمل و نقل مواد را ساده تر می کند. البته برخی از پاکت ها را به وسیله زیپ وکیوم می کنند، به کار بردن زیپ به دلیل این که موجب راحتی استفاده از پاکت می گردد بسیار مطلوب و مرسوم است. 

شما می توانید پاکت پلاستیکی و یا غیر پلاستیکی را به شیوه حرارت یا استفاده از زیپ وکیوم نمایید و از آن استفاده کنید، در ضمن می توان ظرف شفاف و یا غیر شفاف را نیز وکیوم کرد. استفاده از این نمونه پاکت ها موجب افزایش ماندگاری محصولات می شود و به همین دلیل امروزه به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. 

مهمترین کاربرد های وکیوم بگ

پاکت های وکیوم در سایز و اندازه های متفاوتی تولید و عرضه می شوند، برخی از این پاکت ها با توجه به سفارش هایی که متقاضیان این محصولات می دهند طراحی و یا در سایزهای مورد سفارش تولید و طراحی می شوند.

کاربرد پاکت وکیوم به عنوان محافظ وسایل از آسیب و حفظ و ماندگاری آن ها برای مدت طولانی است، این وکیوم ها را می توان برای نگهداری و کم حجم کردن لباس و وسایلی مانند پتو  نیز مورد استفاده قرار داد.

بسیاری از خانم های خانه دار با این مشکل روبرو هستند که بعد از پایان فصل سرد و کنار گذاشتن لباس های زمستانی با کمبود جا روبرو می شوند و یا برای چند ماه نیازی به استفاده از لباس های زمستانی نیست و بدون استفاده ماندن آن ها در کمد موجب می شود که گرد و خاک را به خود جذب نمایند.

وکیوم بک راه حل مناسبی برای خانم های خانه دار می باشد تا بتوانند با استفاده از وکیوم بک وسایل ضروری و غیر ضروری خود را بسته بندی کنند و آن ها را از آسیب محافظت کنند و یا ماندگاری آن ها را افزایش دهند. 

به کار بردن این نمونه وسایل در بسته بندی از نفوذ رطوبت و رشد انواع باکتری ها و یا نفوذ خاک جلوگیری می کند و ماندگاری کالا را افزایش می دهد. 

از وکیوم بک شما می توانید برای حفظ مواد غذایی نیز استفاده نمایید و استفاده از آن ها به شما این امکان را می دهد تا محصولات غذایی خود را برای مدت بیشتری محافظت و استفاده نمایید. امروزه از این وکیوم ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده از آن ها در بسته بندی می تواند تا ۷۰ درصد در فضا صرفه جویی کرد و وسایل بیشتری را جا گیر کرد. 

همچنین کاربرد این نمونه از محصولات موجب می شود تا منزل شما ظاهر آراسته تری پیدا کند و برای پیدا کردن وسایل خود زمان کمتری را صرف نمایید و کمتر دچار سردرگمی شوید. از این وکیوم های بک میتوان در اسباب کشی می توان نیز استفاده نمود و می توانند به شما خیلی کمک نمایند و با کم کردن حجم لباس ها و پتو ها در کاهش فضا موثر هستند و فضای بیشتری را برای وسایل دیگر داشته باشید.  

قیمت خرید انواع پاکت های وکیوم

قیمت خرید انواع پاکت های وکیومبرای خرید پاکت وکیوم اطلاع از قیمت و کیفیت به شما کمک فراوانی می کند تا بتوانید یک خرید خوب و موفقی داشته باشید. شما می توانید این کالا را از تولید کننده عمده یا عرضه کننده عمده با قیمت مناسب تهیه نمایید. 

قیمت خرید انواع پاکت های وکیوم به عواملی مانند مواد اولیه و سایر هزینه ها بستگی دارد، این کالاها اغلب از نایلکس و نایلون ساخته می شوند، همچنین در تولید این نمونه محصولات از مواد اولیه کرافت یا موادی مانند opp ،cpp ،bopp استفاده می شود. 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت این نمونه از محصولات به بازار مراجعه کنید البته قیمت خرید این نمونه از پاکت ها با توجه به درجه و کیفیت آن ها متفاوت است در ضمن بسته به این که شما از کدام شیوه خرید برای سفارش محصول خود استفاده کنید قیمت تفاوت دارد، شما اگر این کالا را به صورت عمده و در تناژ بالا بخواهید خریداری نمایید قیمت آن ارزان تر خواهد بود.  

همچنین اگر این پاکت ها را به صورت مستقیم از تولید کننده و بدون واسطه تهیه و خریداری نمایید می توانید با پرداخت پول کمتری بهترین نمونه از این محصولات را تهیه و خریداری کنید. 

البته باید توجه داشته باشید که قیمت این محصولات با توجه به نوسانات مقیمت ارز و مواد اولیه در طول سال یکسان نمی باشد و بهتر است از قیمت روز این کالا اطلاع کسب کنید تا بتوانید در بهترین زمان و با ارزان ترین قیمت آن ها را سفارش و خریداری نمایید. 

برای خرید این محصولات اگر برای اولین بار اقدام می نمایید بهتر است با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید تا بتوانید بهترین نمونه از این کالا را با قیمت ارزان و مناسب تهیه و خریداری نمایید.    

این مرکز با داشتن افرادی متخصص در رابطه یا فروش و عرضه انواع پاکت های وکیوم توانسته است بهترین نمونه از آن ها را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه نماید و متقاضیان این نمونه کالاها می توانند با ارتباط مستقیم با مدیر فروش بهترین نمونه را سفارش و با قیمتی فوق العاده و ارزان در سراسر ایران دریافت نمایند. 

انواع پاکت های وکیوم زیپ دار

آیا از انواع پاکت بسته بندی اطلاع دارید؟ پاکت های وکیوم در مدل و طرح های متنوعی تولید می شوند که از مهم ترین انواع پاکت وکیوم می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • پاکت ساده 
  • بغل کاست، ته کاست، سه طرف کاست 
  • سه طرف دوخت 
  • متلایز، طلایی، قرمز و مشکی 
  • پاکت زیپ دار 
  • پشت متلایز رو شفاف یا کاملا شفاف 
  • پاکت وکیوم 

شما می توانید با توجه به نیازتان از هر کدام نمونه پاکت ها و وکیوم استفاده نمایید. به هنگام استفاده از این پاکت ها باید توجه نمایید که محصول خود را با دقت انتخاب نمایید. 

پاکت وکیوم زیپ دار از بهترین نمونه از وکیوم ها به شمار می رود که استفاده از آن ها به دلیل اینکه راحت می باشد با اقبال بیشتری روبرو هستند.  

پاکت های بغل کاست علاوه بر اینکه استفاده از آن ها ساده می باشد دارای طرح های زیبا و متنوع نیز می باشند و حجم بیشتری از مواد را در خود می توانند جای دهند. این نمونه از پاکت ها به دلیل این که هزینه تولید آن ها کم می باشد، از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند.  

اگر شما مایل هستید تا علاوه بر این که محصول خود را در بسته های محکم عرضه نمایید و در عین حال مواد درون این پاکت ها نیز مشخص باشد استفاده از پاکت های شفاف انتخاب خوبی خواهد بود.  

کاربرد این پاکت ها در صورتی که محکم و زیبا باشند می توانند بهترین تبلیغ برای کالاهای شما نیز به شمار روند. برخی از متقاضیان در صورتی که محصول در پاکت محکمی بسته بندی شده باشد ضرورتی را برای تغییر ظرف بسته بندی نمی بینند در نتیجه محصول شما را در پاکت در جلوی دید خود می گذارند و دیدن مدام محصول شما و پاکت برای مدت طولانی می تواند تاثیر تبلیغ محصول شما را افزایش دهد.  

قابلیت چاپ، زیبایی، قابلیت ایستادن و در معرض دید قرار گرفتن، قابلیت چاپ سفارشی و محکم بودن این پاکت ها و وکیوم های زیپ دار از مهم ترین مزیت استفاده از این کالاها به شمار می رود که می تواند تاثیر فراوانی در جذب مشتریان نیز ایفا نماید.   

انواع این نمونه از پاکت ها به منظور مختلفی تولید می شوند و شما می توانید با توجه به کاربردی که مورد انتظار دارید آن ها را سفارش دهید و خریداری کنید. مثلا شما می توانید از نمونه های شفاف این پاکت ها زمانی که مایل هستید محصول شما برای مشتریان قابل رویت باشد استفاده نمایید.  

عوامل تأثیرگذار بر روی کیفیت پاکت های وکیوم

عوامل تأثیرگذار بر روی کیفیت پاکت های وکیومپاکت وکیوم باکیفیت را چگونه می توانیم تهیه کنیم؟ عوامل متعددی بر کیفیت این کالاها تاثیر می گذارد، از مهم ترین فاکتورهای موثر در کیفیت این کالاها می توان به مواد اولیه استفاده شده در آن ها اشاره نمود، نحوه تولید این نمونه از پاکت ها نیز نقش مهمی را ایفا می نماید. 

امروزه با وجود ماشین آلانت مدرن و پیشرفته و همچنین دانش روز نمونه های بسیار با کیفیتی از این نوع کالا ها تولید و روانه بازار می شوند تولید کننده این کالا نیز تلاش می کند تا بتواند با استفاده از این امکانات بهترین و مرغوب ترین پاکت های وکیوم را تولید و روانه بازار نماید.  

پاکت های وکیوم برای انواع بسته بندی های مانند آب میوه ها، پودرها و سایر مواد مناسب هستند. لذا کیفیت این نمونه ها در صورتی که مطلوب نباشد موجب می شود تا مواد بسته بندی شما در این پاکت ها به سرعت از بین رود. 

از آن جا که در پاکت های وکیوم هوا خارج می شود  موجب می شوند تا رشد باکتریها و قارچ ها متوقف شود و مواد غذایی از فاسد شدن در امان باشند اما اگر پاکت های وکیوم از مواد اولیه نامرغوبی تهیه شده باشند و یا با کیفیت مناسبی تولید نشده باشند می توانند فساد مواد غذایی را تسریع دهند و به سلامتی مصرف کننده آسیب جدی وارد سازد. 

لذا باید به هنگام خرید این کالاها دقت شود تا سوراخ یا خراشیدگی نداشته باشند و از کیفیت مواد به کار رفته در آن مطمئن شوید.     

 نمونه باکیفیت پاکت های وکیوم از انعطاف خوبی برخوردار هستند، سبک می باشند و در عین حال با اینکه سبک و انعطاف پذیر هستند دارای دوام و استحکام خوبی نیز می باشند، همچنین در برابر فشار و ضربه به خوبی می توانند مقاومت نمایند.  

اما باید دقت داشته باشید این نمونه از پاکت ها هرچند قابلیت تحمل فشار و ضربه را دارند اما در برابر حرارت و گرما بسیار آسیب پذیر هستند و باید آن ها را از اشعه آفتاب دور نگه دارید تا محتویات داخل این پاکت ها آسیب نبینند.    

عملکرد پاکت وکیوم سه طرف دوخت

پاکت وکیوم سه طرف دوخت به نسبت سایر نمونه های مشابه از طرفداران فراوانی برخوردار است، این پاکت ها به راحتی می توانند در مغازه ها یا در قفسه ها به خوبی بایستند و مورد استفاده قرار گیرند، ظاهر زیبای آن ها در قفسه مغازه ها موجب جذب مشتریان می شود. 

پاکت وکیوم سه طرف دوخت در تنوع و طرح های مختلف تولید و عرضه می شوند از انواع این پاکت ها می توان به پاکت رگال، پاکت زیپ دار و پاکت وکیوم نام برد.  

از آن جا که این نمونه از پاکت ها در برابر فشار و ضربه به خوبی مقاومت می کنند برای انواع بسته بندی ها مناسب می باشند، عملکرد پاکت وکیوم سه طرف دخت به نسبت نمونه های مشابه از کارایی خوبی برخوردار است.  

این نمونه از کالاها به دلیل قابلیت چاپ، از تاثیر گذاری بالایی می توانند برخوردار باشند و می توان پیام های مربوط به مواد غذایی را به راحتی منتقل نمایند و می توانند حس اطمینان را به مشتری القا کنند، ظاهر محکم و زیبای این پاکت ها موجب می شو تا مشتریان با اطمینان بیشتری محصول را انتخاب نمایند.  

این پاکت ها دارای قیمت و کیفیت مناسبی هستند و به راحتی قابل دسترس می باشند و در کل به دلیل اینکه از عملکرد مناسب و خوبی برخوردار هستند امروزه به طور فزاینده ای در بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند.  

شما می توانید از این نمونه پاکت ها برای بسته بندی ترشیجات، لواشک، انواع پود هایی مانند پود دارچین، هل، فلفل سیاه و شکر یا انواع شکلات ها، برنج و سایر موارد مشابه استفاده کنید. مخصوصا برای مواد غذایی نمونه وکیوم این پاکت ها بسیار مناسب می باشند و مورد استفاده قرار می گیرند. البته باید توجه داشت که امروزه نه تنها برای مواد غذایی از این پاکت ها استفاده می شود بلکه از این نمونه کالاها برای مقاصد مختلفی مانند کود های کشاورزی، محصولات آرایش، گوشت و میگو، خاک گلدان نیز کاربرد دارند که نشان از عملکرد مناسب این پاکت ها می باشد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید