رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / قیمت انواع پاکت بسته بندی ایستاده ۹۸

قیمت انواع پاکت بسته بندی ایستاده ۹۸

بسیاری از اوقات، شاهد ریخته شدن مواد غذایی از داخل بسته بندی ها بوده ایم؛ که بعد از باز شدن دیگر بسته نشده و محتویات، بیرون می ریزند. گاهی این باز ماندن، باعث می شود تا مواد غذایی داخل آن، در تماس با هوا، خراب و فاسد شود. سازندگان، امروزه به یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این مشکل، پی برده اند؛ بسته بندی در پاکت های ایستاده، این مسئله را حل کرده است. انواع مختلفی از پاکت های ایستاده وجود دارد، که در بندهای بعد به آن می پردازیم. بیشتر خرید و فروش این پاکت ها، به صورت انبوه، برای خط تولید انجام می شود. قیمت پاکت ایستاده ۹۸ خام را، می توان به راحتی از سایت های مربوطه به دست آورد؛ اما اگر طرحی برای چاپ داشته باشید، قیمت متفاوت می باشد، که توسط کارشناسان تخمین زده می شود.

قیمت انواع پاکت بسته بندی ایستاده 98

دسته بندی انواع پاکت از نظر جنس و کاربرد

دسته بندی انواع پاکت از نظر جنس و کاربرداهمیت مواد غذایی، در صنعت امروزه بسیار بیشتر از گذشته می باشد؛ طوری که رعایت بهداشت و اصول بهداشتی، بیش از پیش تا حد زیادی به بسته بندی سرایت کرده؛ و در مواردی تبدیل به قانون شده است.
پاکت ها، یکی از آن بسته بندی های مهم هستند؛ که علاوه بر کارایی، با ظاهری جذاب و گیرا، حتی در نگاه اول، می تواند مشتری را به خود جلب کند.

انعطاف در سایز و طرح پاکت ها بسیار گسترده است؛ یکی از مهم ترین آن ها، که از گذشته های دور، به شکلی دیگر و در قالب کاغذ وجود داشته، نوع ایستاده است.
پاکت ها از نظر جنس یا مواد اولیه به کار رفته شده در ساخت آن، کاربری، و اندازه به تعداد زیادی تقسیم می شوند؛ در ادامه با انواعی از آن ها آشنا می شویم.
بسته به اینکه چه ماده ای، داخل آن قرار خواهد داشت، نوع آن هم تغییر می کند؛ خوراکی خشک یا تر، پودر، دانه بندی شده، خیار شور، مایعات و… .

انواع پاکت بسته بندی ایستاده، از نظر جنس، به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 • کرافت پنجره دار، با تعداد پنجره های مختلف
 • شفاف ایستاده زیپ دار، به رنگ های غالبا سفید، سیاه یا رنگی
 • شفاف متالایز ایستاده زیپ دار، داخل نقره ای یا طلایی
 • کرافت ایستاده زیپ دار با داخل آلومینیوم
 • ایستاده زیپ دار آلومینیومی
 • ایستاده زیپ دار دو طرف شفاف
 • پاکت شفاف ایستاده بدون زیپ
 • و…

خوب است بدانید هر کدام از این انواع، خود به دسته بندی های دیگر، با تغییر در اندازه و ابعاد پاکت، تنوع می یابند؛ و برای همه این انواع ذکر شده می توان، عملیات طراحی و چاپ انجام داد.

لیست قیمت پاکت های ایستاده در سال ۹۸

پاکت های ایستاده، از آن جایی که، در تنوع بسیار زیاد بسته به نوع هر پارامتر به کار برده شده در آن وجود دارد، قیمت های مختلفی نیز دارند.
مواردی که بر قیمت این پاکت ها موثر هستند را به تفصیل، پردازش می کنیم:

 1. سایز یا اندازه: سایز بر حسب سانتی متر بوده، و ابعاد هر طرف پاکت را نشان می دهد که بیشتر به صورت عمودی هستند.
 2. نوع جنس: بسته به اینکه جنس به کار برده شده در ساختار، متالایز، پلی اتیلنی مخصوص خوراک، کاغذی، نایلونی و… باشد، قیمت تغییر می کند.
 3. نوع درب: با توجه به عرض پاکت، و نوع درب که در ادامه مقاله با جزئیات بیان می شود، در قیمت تفاوت ایجاد می کند.
 4. پنجره: در نوع کرافت، غالبا از پنجره شفاف استفاده می شود؛ که عدم یا وجود آن، و گاهی تعداد پنجره ها، نوسان قیمت دارد.
 5. تعداد کاست ها: با توجه به اینکه پاکت، چند وجه کاست داشته باشد؛ دو طرف با زیر، دو طرف بدون زیر، فقط زیر و… که سبب افزایش فضای درونی می شود.
 6. تعداد سفارش: که در میزان انبوه، قیمت مناسب تر و به صرفه تر خواهد بود؛ به طوری که حتی بسیاری از مراکز فروش هم، به طور خرده سفارش نمی پذیرند.
 7. چاپ روی پاکت: قیمت مستقیما، بستگی به نوع چاپ دارد؛ چاپ هلیو، یکی از با کیفیت ترین چاپ ها است، که طرح، با ریز جزئیات به وضوح و با کیفیت دیده می شود.
 8. طرح چاپ: طرح با توجه به اینکه چند رنگ داشته باشد، و چه اندازه ای باشد، در قیمت چاپ متغیر است.

قیمت پاکت های ایستاده، در اندازه های بالا و برای خریداران عمده، بر حسب کیلوگرم یا حتی تن می باشد.
برای دست یابی به لیست قیمت ها بر حسب جنس و اندازه، و جزئیات ظاهری دیگر به جز بحث چاپ، می توان به بررسی لیست موجود در سایت ها پرداخت؛ اما برای چاپ، ابتدا باید طرح، در دسترس کارشناسان قرار بگیرد، و بعد قیمت نهائی، اعلام می شود.

مهمترین کاربردهای پاکت های ایستاده

مهمترین کاربردهای پاکت های ایستادهپاکت های ایستاده، به دلیل انعطاف در قابلیت طراحی به شکل های مختلف، مورد استقبال خط تولید همه مواد خوراکی قرار گرفته است؛ از قبیل آبمیوه ها، خیار شور، پودر ها مثل کاکائو و قهوه، حبوبات، ادویه و… .
در زمینه بسته بندی خشکبار و آجیل طرفدار بسیار زیادی به میزان عمده و جزئی دارد؛ گاهی می بینیم که در مغازه های آجیل فروشی هم از آن ها استفاده می کنند.

هر نوع از این بسته بندی های نوین، که با تکنولوژی روز دنیا و علم سلامت و بهداشت طراحی شده، برای یک نوع کاربرد مناسب بوده و تهیه می شود.
به دلیل ضریب انتقال حرارتی بالایی که نوع ایستاده زیپ دار، به صورت چند لایه دارد، چاپ  طرح ها را آسان کرده است؛ که این طرح ها در مواردی بسیار خلاقانه وجود دارند که برای همیشه در ذهن مخاطب باقی می ماند، و از برند تاثیر می گیرد.

این زیبایی بی حد و حصر در تنوع، بسیار به جذب مشتری کمک می کند؛ خریدار همانطور که به قفسه های فروشگاه نگاه می کند، به یکباره بسته بندی را می بیند، که جلب می شود تا بداند چه محصولی داخل آن وجود دارد؛ پس اگر حتی آن را نیاز نداشته باشد، گاهی به خرید دست می زند.
دلیل دیگر اهمیت استفاده از این نوع پاکت ها، بی خطر بودن در صنعت غذا است؛ که کاربردش را دو چندان کرده است.

به آسانی بسته شدن بعد از استفاده مجدد، همچنین سبک بودن نیز، بر افزایش کاربری کمک کرده است.

انواع پاکت های ایستاده زیپ دار

با توجه به کارخانه سازنده، یا کارگاه تولید پاکت ایستاده زیپ دار، می توان به شکل ها و ظاهر های متفاوتی دست پیدا کرد؛ چرا که هر کدام از این سازندگان، با رعایت قواعد اصلی، با دست باز، به جزئیات متفاوت طرح می پردازند.
به همین دلیل است که تا به این اندازه، بازی رنگ و شکل در این بسته بندی ها وجود دارد.

محتویاتی که برای آن ها، این بسته بندی ها را انتخاب می کنند، متفاوت است؛ می تواند هم خوراکی باشد هم غیر خوراکی.
مثلا در مصارف غیر خوراکی، می توان به پودرهای رنگ و اکلیل، شوینده ها، کودها و مواد مغذی گیاهی، بذر، لوازم آرایشگری، پزشکی و… اشاره کرد.

مصارف خوراکی هم که بسیار زیاد هستند، بهترین کاربری بسته بندی را، مدیون این نوع از پاکت ها هستند؛ همانطور که از گذشته با بسته بندی های آبمیوه، به این شکل آشنا هستیم.
خاطره انگیز بودن، تنها به بسته های آبمیوه مربوط نمی شود؛ بلکه کرافت ها، با ظاهر کاغذی و با رنگ کاهی خود، هر فرد را متمایل به خرید با این بسته بندی ها می کند.

انواع پاکت های ایستاده از نظر سایز، از بسیار کوچک و حتی ریز، تا بسیار بزرگ متفاوت است؛ برای مثال سایز ۳۰*۴۰، ۱۴*۱۹، ۱۶*۲۴، ۲۰*۳۰ و…، که بسته به کاربری، منعطف است.
با انواع پاکت های ایستاده زیپ دار پیش تر آشنا شدیم؛ به عنوان توضیحات تکمیلی به چند نمونه دیگر اشاره  می کنیم:

 • پاکت های ساده
 • پاکت های دورو طلایی زیپ دار
 • پاکت های شفاف طلایی زیپ دار
 • پاکت های متالایز شفاف زیپ دار
 • پاکت پشت رنگی داخل نقره ای
 • پاکت دور رو آلومینیوم سفید
 • پاکت های دورو آلومینیوم سیاه
 • کرافت فویل دار
 • متالایز مشکی مات
 • سفید مات با پنجره براق ایستاده زیپ دار
 • و…

بهتر است بدانید نوع درب را می توان به دلخواه، به شکل یکی از موارد زیر، اعمال کرد:

 • درب وکیومی
 • درب زیپی (زیپ کیپ)
 • درب ترکیب وکیوم و زیپ کیپ

پاکت های ایستاده شفاف متالایز

پاکت های ایستاده شفاف متالایزبه جرات می توان گفت، پاکت شفاف متالایز، یکی از پرکاربردترین انواع بسته بندی است؛ این پاکت ها به اصطلاح “دوی پک” نیز شناخته می شوند.
این پاکت ها، بعد از ساخت و آزمایش های لازم در کارخانه سازنده، به بازار عرضه می شوند؛ و در ابعاد و کاربری های گوناگون، در اختیار مشتری قرار می گیرد.

به دلیل زیپ محکم و کیپ که در قسمت بالای محصول وجود دارد، محتویات در تماس با هوا نبوده و مانع از اکسید شدن می شود؛ همچنین نفوذ ناپذیری نسبت به نور و رطوبت، به حفظ طولانی مواد داخل، کمک می کند.
برای نمایش برند خود، در هر فروشگاهی می توانید از این نوع استثنایی کمک بگیرید؛ تا با قیمت مناسب آن را استفاده کنید، و از هزینه های خود بکاهید.

پاکت های متالایز در رنگ های نقره ای، طلایی و مشکی، بیشتر موجود است؛ اما می توان به هر رنگی آن را تولید کرد، سبز، بنفش، قرمز، نارنجی، قهوه ای و…
از نظر قطر متریال، بر حسب میکرون، انواعی دارد؛ همچنین ابعاد خود پاکت هم، بسته به نوع کاربری متفاوت است؛ اما بیشتر به صورت استاندارد، یعنی از ۸*۱۲ تا ۳۰*۴۰ سانتی متری وجود دارد ؛که در هر وزن خرید بر حسب کیلوگرم، تعداد مشخصی پاکت، قرار می گیرد.

برای مصارف شکلات و شیرینی، لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی، پروتئین، قهوه و کاکائو و صنایع غذایی، بیشترین کاربرد را داشته و توصیه می شود.

تولید پاکت های ایستاده پلی اتیلنی

نزدیک به یک دهه می باشد، که پاکت ایستاده پلی اتیلنی، در کشور ما به صورت های چندلایه توسط سازندگان تولید می شود؛ که نوع استفاده از آن ها را تغییر می دهد.
تعداد لایه ها، که می تواند بین ۲ تا ۷ باشد، قطر آن را متمایز از یکدیگر می کند؛ و این تفاوت ضخامت بدنه، بر خصوصیات و ویژگی های آن تاثیر می گذارد.

پاکت های پلی اتیلنی به راحتی عملیات چاپ هلیو و فلکسو را می پذیرند؛ و با تعدد طرح و رنگ، هیچ مشکلی به وجود نمی آید؛ اما باید تیراژ چاپ بالا باشد، تا طبق تعریف دستگاه ها بوده و امکان پذیر باشد.

پیشنهاد می شود که از این مورد پاکت، در موارد بهداشتی، شیمیایی، صنایع غذایی و لبنیاتی استفاده شود.
در مصارفی که محصول داخل پاکت، به نور حساس باشد، از لایه های مقاوم به نور هم استفاده می شود؛ همچنین کاغذ و آلومینیوم، از جمله لایه هایی هستند، که قابل قرارگیری در این نوع می باشد.

پاکت های فود گرید، یا همان پلی استری، برای مصرف در صنایع غذایی از مهم ترین انواع هستند؛ که با حفظ ارزش غذایی، بدون تغییر در آن و ماندگاری بالا، فاقد نانو بوده، و می تواند در بسیاری از موارد که نیاز به مدت طولانی نگه داری باشد، موثر واقع شود؛ این امر تبدیل به یک استاندارد شده است.
نگهداری مایعات نیز، همین ایمنی را می طلبد؛ که با وجود این پاکت ها، این اطمینان رقم خورده است.

می توانید این پاکت های مناسب و عالی را، در تعداد انبوه برای سلامت غذایی مشتریان خود، انتخاب و استفاده کنید؛ و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس گرفته و از راهنمایی های ایشان بهره مند شوید.

پاکت های ایستاده دولایه دسته دار

پاکت های ایستاده دولایه دسته دارهر نوع سفارش سازی در این نوع از پاکت ایستاده دولایه، امکان پذیر است؛ و می توان، جزئیات دلخواه را به آن افزود یا از آن کم کرد؛ برای مثال، افزودن دسته، رگال، وکیوم های طراحی شده و ویژه، جای گذاری سوپاپ برای هواگیری و… ممکن است.

دسته دار بودن پاکت، می تواند بسیار به حمل و نقل و مصارف بعدی کمک کند؛ از جمله آویزان کردن، برداشتن و…، که به راحتی قابل قرار گیری به شکل های مختلف، و در قسمت های دلخواه پاکت ها می باشد.
پاکت دسته دار، علاوه بر اینکه در مصارف خوراکی و صنعت غذا، قابل استفاده در موارد گسترده ای است؛ در بسته بندی های لوازم جانبی موبایل، لوازم آرایشی، تحریر و جواهر فروشی نیز کاربرد دارد.

پاکت های دو لایه، از دو لایه پلی استر و پلی اتیلن با قطر بر حسب میکرون های مختلف، تولید می شوند؛ و می تواند ترکیب پشت و جلوی پاکت، از هم متمایز باشد، تا در ظاهر آن تفاوت ایجاد شود، برای مثال، جلوی آن شفاف بوده تا آنچه را که بسته شامل آن است، به راحتی دید و از کیفیتش مطلع شد.
این پاکت های دو لایه به دلیل استفاده از متالایز در ساختار خود، می تواند به هر رنگی وجود داشته باشد.

پاکت های ایستاده دو لایه دسته دار، بر حسب وزن و کارتون به فروش می رسند؛ و می توان با خرید عمده این محصول، کیفیت کالا، زیبایی بصری، آسایش در استفاده و فروش بیشتر و در نتیجه سود دهی بالاتر را رقم زد.
می توانید این کالا را از مراکز فروش بدون واسطه، که مستقیما از کارگاه یا کارخانه تولید آن را تهیه می کنند، خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز عرضه پاکت ایستاده بسته بندی سفید شفاف

مراکز عرضه پاکت ایستاده بسته بندی سفید شفاف با فروش این محصول در درجه کیفی بالا، طرح ها، مدل ها و قیمت های بسیار مناسب موجب می شوند تا نیاز های جامعه و تجار برا

دیدگاهتان را بنویسید