رومیشا
خانه / پاکت ایستاده کرافت / فروش پاکت ایستاده کرافت پنچره دار بسته بندی

فروش پاکت ایستاده کرافت پنچره دار بسته بندی

 همانطور که می دانید پاکت ایستاده بسته بندی، نوعی پاکت کرافت بوده که با داشتن ظاهر زیبا به یک محصول جذاب برای بسته بندی کالاها و مواد غذایی خاص تبدیل شده است. فروش پاکت پنجره دار کرافت امروزه خیلی افزایش داشته است و دلیل آن هم استقبال چشمگیر مشتریان و مصرف کنندگان از این نوع پاکت بوده است. کیفیت مناسب پاکت سبب این استقبال چشمگیر شده، به گونه ای که امروزه آن را به عنوان یک پاکت زیبا و لوکس می‌شناسیم.

فروش پاکت ایستاده کرافت پنچره دار بسته بندی

انواع پاکت ایستاده بسته بندی و کاربرد آن

انواع پاکت ایستاده بسته بندی و کاربرد آن  پاکت کرافت بسته بندی امروزه تنوع زیادی در میان دیگر پاکت ها پیدا کرده است به نحوی که هر پاکت را می‌توان برای کار خاصی مناسب دانست. این پاکت ها که در مدل های مختلفی مانند

  • پاکت کرافت ساده
  • پاکت کاغذی کوچک
  • پاکت کرافت پنجره دار
  • پاکت کرافت پنجره دار بغل کاست
  • و پاکت کرافت یک رویه شفاف

وجود دارند دارای جنس های مختلفی هم هستند در زیر به چند نمونه از آنها اشاره خواهد شد. پاکت کرافت از جنس کاغذی و گلاسه، پاکت های سلفونی، پاکت های مقوایی، پاکت های فویلی و پاکت های متالایز. این تنوع در مدل سبب شده است که هر پاکت برای کار خاصی مناسب باشد، اما بیشترین کاربرد پاکتهای کرافت ایستاده بسته بندی کردن مواد غذایی مختلف مانند حبوبات، خشکبار، آرد، انواع گیاهان دارویی، زعفران، زرشک، کشمش، نمونه‌های هدایای تبلیغاتی، زیورآلات و پودرهای خوراکی و بهداشتی است. این پاکت‌ها مزایا و منافع زیادی در هنگام استفاده دارند که از جمله آنها می‌توان به

  •  قابل دسترسی در ابعاد مختلف
  •  قابل بازیافت بودن و عدم آلودگی محیط زیست
  • زیبایی در بسته بندی
  •  کیفیت بالا و قیمت مناسب

 اشاره کرد.

 همچنین در مدل های مختلف امروزی و جدید از پاکت های کرافت زیپ دار یا بدون زیپ استفاده شده است.

 انواع پاکت بسته بندی را می توان با بالاترین کیفیت ممکن در سایت معتبری مانند سایت زیر تهیه نمود، این پاکت‌ها با داشتن قابلیت های فراوان به یکی از رایج ترین وسایل برای بسته بندی محصولات مختلف تبدیل شده اند که روز به روز شاهد گسترش بیشتر آنها در دنیای امروزی هستیم.

فروشنده پاکت ایستاده متالیز شفاف بسته بندی

فروشنده پاکت ایستاده متالیز شفاف بسته بندی  پاکت متالایز ایستاده شفاف بسته بندی نوعی از پاکت‌های متالایز بوده که امروزه بیشترین طرفدار را در میان مشتریان و مصرف کنندگان دارد. با این پاکت های شفاف به خوبی می توان مواد غذایی بسته بندی شده را چک کرد و کیفیت آنها را سنجید. این پاکت ها با داشتن خاصیت ضدعفونی کنندگی همواره می‌توانند مواد غذایی داخل خود را سالم نگه داشته و از عوامل بیماری زا و گرد و غبار و میکروب ها حفظ نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید