رومیشا
خانه / پاکت متالیز / فروش پاکت ایستاده شفاف متالیز درب دار

فروش پاکت ایستاده شفاف متالیز درب دار

بسته بندی یکی از مهمترین بخش های تولید محصول تولیدی است. نوع پاکت بسته بندی و شکل و ظاهر آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در میزان بازار پسندی و فروش محول داشته باشد. پاکت ایساده درب دار یکی از انواع این محصولات بسته بندی بوده که فروش به صورت عمده آن می تواند نیاز مرحله آخر تولید یعنی بسته بندی را تامین کند. آیا می دانید مزایای استفاده از این نوع پاکت چیست و فروش آن در کجا صورت می گیرد؟

فروش پاکت ایستاده شفاف متالیز درب دار

مزایای استفاده از پاکت ایستاده درب دار

مزایای استفاده از پاکت ایستاده درب دار

پاکت های ایستاده یکی از مناسب ترین انواع محصولات بسته بندی هستند که در دو نوع درب دار و بدون درب در بازار وجود دارد. این محصول در دو نوع دو لایه و سه لایه وجود دارد.

استفاده از این پاکت ها در اوایل جنبه تزیینی داشت اما امروزه بیشتر جنبه تجاری پیدا کرده است.

نوع درب دار این پاکت کارایی بسیار زیادی دارد و می توان در هر بار استفاده درب آن را بست و از تماس دایمی محتویات بسته با هوای بیرون جلوگیری کرد.

پاکت متالیز ایستاده درب دار دارای یک روکش فلزی است که شبیه فویل آلومینیوم است. این پاکت از مواد پلی اتیلنی ساخته شده و یک طرف آن شفاف است. از مزایای استفاده از این پاکت ها عایق بودن آنها در برابر رطوبت است و محتویات داخل بسته به هیچ وجه دچار نم گرفتگی نمی شوند.

این پاکت ها مختص بسته بندی محصولاتی مانند خشکبار و یا چای و قهوه بوده و محیط بسیار مناسبی را برای نگه داری بلند مدت آنها فراهم می کنند.

نمونه هایی از این پاکت ها که یک طرف شفاف دارند و برخی دیگر که به پاکت پنجره دار معروفند امکان مشاهده محتویات بسته را برای مشتریان فراهم می کنند که در جذب مشتری و بازاریابی بهتر برای محصول می تواند بسیار موثر باشد.

شکل ایستاده این پاکت ها قرار دادن آنها در قفسه فروشگاه ها را بسیار راحت نموده است و چیدمان زیبایی را در فروشگاه ایجاد می کنند.

آخرین قیمت پاکت ایستاده متالیز درب دار

آخرین قیمت پاکت ایستاده متالیز درب دار کارخانه ها و کارگاه های تولید محصولات خشکباری مانند حبوبات و چیپس و میوه خشک شده در انتهای خط تولید خود به پاکت ایساده متالیز درب دار نیاز دارند تا محتویات خود را روانه بازار مصرف کنند.

برای خرید این پاکت و اطلاع از قیمت پاکت درب دار می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار کنید و پس از اخذ مشاوره و راهنمایی لازم نسبت به سفارش خود اقدام کنید.

ما برای خریدارانی که در تیراژ بالا اقدام به خرید می کنند تخفیف ویژه ای در نظر داریم تا محصول را با قیمت ارزان تری به دست آنها برسانیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید