رومیشا
خانه / پاکت کرافت چای / فروشگاه پاکت کرافت بسته بندی چای

فروشگاه پاکت کرافت بسته بندی چای

پاکت بسته بندی با استحکام بالا از پالپ سولفات پالپ ساخته شده است. پاکت کرافت بسیار متنوع است، مانند کاغذ کرافت غیر سفید که برای بسته بندی برای کاغذ سفید کرافت سفید مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانید کاغذهایی را تهیه کنید که دارای یک بافت قوی است. فروشگاه پاکت بسته بندی چای کار تولید پاکت کرافت را انجام می دهد. 

فروشگاه پاکت کرافت بسته بندی چای

مشخصات منحصر بفرد پاکت های بسته بندی کرافت

مشخصات منحصر بفرد پاکت های بسته بندی کرافتعلاوه بر قیمت مناسب تر از مقوا سفید، جعبه و بسته بندی کرافت از ظاهری شیک و دلتنگی نیز برخوردار است. بسیاری از فست فودها و شرکت ها نوع صنایع دستی را برای بسته بندی محصولات خود انتخاب می کنند تا جزء رقبا باشند. کاغذ کرافت را می توان در بسته های مختلف تولید کرد. کاغذ کرافت از لحاظ وزن و وزن بسیار متنوع است به طوری که با ترکیب آنها در تولید ورق و کارتن، می توان بیش از صد نوع ترکیب را در ورق های ۳ لایه و ۵ لایه تولید کرد و در کاغذ کرافت، کاغذ کرافت. و این نوع کاغذ مورد استفاده در کاغذهای صنعت کرافت است: این نوع کاغذ توسط سازندگان ورق کارتن، تولید کنندگان کیسه های سیمانی و همچنین تولید کنندگان کیسه های کاغذی استفاده می شود. کاغذ کاردستی طیف گسترده ای از کاغذهای نازک یا ضخیم پوشیده یا روکش شده است. . انواع کاغذهای تولید شده از خمیر شیمیایی معمولاً در یک فرآیند ساخت کاغذ قلیایی یا خنثی تولید می شوند و خاصیت مقاومت خوبی به کاغذ اضافه می شود. خمیر تولید شده در فرآیند کاردستی نسبت به سایر فرآیندهای تولید خمیر کاغذ قوی تر است زیرا پلیمر بیشتری (لنگین) دارد. خمیر کرافت نسبت به سایر خمیرهای چوب تیره تر است، اما می توان آن را سفید یا سفید کرد. از خمیر کاردستی کاملاً سفید شده برای تهیه کاغذ باکیفیت استفاده می شود که دارای ویژگی هایی مانند سفیدی، دوام بالایی است و در برابر زردی یا پارگی مقاوم است. کاغذ کاردستی بسیار متنوع است. دمای آنها بین ۴۰ تا ۱۳۵ متغیر است (گرم در متر مربع). همچنین انواع مختلفی از نازک بودن، زبری توزیع و ترتیب الیاف کاغذی وجود دارد. تعداد منافذ کاغذ نیز بسته به میزان جذب مورد نظر متفاوت است … امروزه بیشتر بسته بندی ها در جامعه مصرفی از کاغذ کرافت ساخته شده است که توجه و اهمیت این صنایع بسته بندی را نشان می دهد. بسته های کرافت به دلیل نوع ساختار مواد اولیه، به راحتی به اشکال و اشکال مختلف تبدیل می شوند و با طراحی و چاپ برای صادرات انواع مواد غذایی استفاده می شود. فواید بسیاری از پاکت کرافت باعث شده است تا در بسیاری از مناطق بسته های دیگر از جمله تعویض کیسه های پلاستیکی و پلاستیکی برای میوه و سایر مواد غذایی جایگزین شود. این پاکت ها به دلیل دارا بودن سلفون درجه مواد غذایی باعث ماندگاری محصول می شوند و محصول را تازه نگه می دارند و عطر و طعم آن را حفظ می کنند.

فروشگاه انواع پاکت های بسته بندی در ایران

با توجه به افزایش تقاضا برای محصولات خود، فروشگاه پاکت چای به ناچار طرح بسته بندی جذاب و مدرن را برای انواع محصولات صنعتی و غیر صنعتی معرفی کرده اند. برخی از مدل های لوکس پاکت متالایز که فروش خوبی در بازار دارند عبارتند از:

پاکت بغل کاست

پاکت پلاستیکی
پاکت کاردستی تک لایه ساده

پاکت کاردستی ساده سه لایه

با رشد تولید مواد غذایی، نیاز به بسته بندی با کیفیت به عنوان موضوعی غیرقابل انکار است که ذهن تولید کنندگان را در مورد نحوه عرضه و تقاضا به چالش می کشد. امروز بسته های پاکت کرافت در مقادیر زیادی در قم، تهران، کرج و سایر کلانشهرها که در افزایش ظرفیت تولید محصولات مختلف مشغول فعالیت هستند توزیع می شود. مدل های مختلف و زیبا که توسط بسته های کرافت ارائه شده اند، توانسته اند تنوع و زیبایی خاصی را برای محصولات ایجاد کنند. کوچک و بزرگ برای محصولات مختلف ساخته می شود. زیرا بازیگران اقتصادی محصولاتی مانند آجیل، آجیل، حبوبات، ادویه جات ترشی جات، چای و قهوه تمایل دارند حجم متفاوتی از محصولات خود را در سطح بازار عرضه کنند. و از آنجایی که وزن و حجم هر محصول با سایر محصولات متفاوت است، بنابراین کارخانه تولید بسته بندی کرافت بسته به ساخت اندازه های استاندارد شروع کرده است که روزانه وارد بازار می شوند و بیشترین میزان مصرف را دارند. البته لازم به ذکر است در صورت تمایل متقاضیان ابعاد بسته بندی کرافت بسته بندی که در بین اندازه های استاندارد موجود نیست، فعالان حوزه بسته بندی می توانند به راحتی با درج برند انحصاری اندازه خاص مشتریان محترم را تعیین کنند. چاپ و طراحی تجاری ویژه در تولید و عرضه بسته ها. در اینجا اندازه های استاندارد پاکت کرافت ایستاده با آجیل خشک شده و گیاهان دارویی آورده شده است.

۱۰ * ۱۴

۱۴ * ۱۹

۱۶ * ۲۴

۲۰ * ۲۹

۲۴ * ۳۳

۲۵ * ۴۱

با افزایش ظرفیت تولید و عرضه بسیاری از کالاها، فعالان تجاری در زمینه های مختلف به لزوم توزیع محصولات خود در بسته بندی های با کیفیت و شیک متناسب با سلیقه مصرف کنندگان پی بردند. به عبارت دیگر، تولید کنندگان در صنایع غذایی و بهداشتی علاقه زیادی به فعالیت دارند.

پاکت های بسته بندی نایلونی و کاغذی چای

پاکت های بسته بندی نایلونی و کاغذی چایبسته بندی پوشاک یک کالا است که در برخی موارد از کالاهای موجود در آن با ارزش تر است، اما متأسفانه ایران به دلیل عدم رعایت اصول بسته بندی و کیفیت پایین از بازار جهانی صادرات عقب مانده است. امروزه صادرات کالا بیشتر به بسته بندی و چاپ بستگی دارد تا کیفیت محصول. پاکت نامه های مختلف کرافت این امکان را فراهم آورده است که کالاهای ایرانی با کیفیت را وارد بازار صادرات کرده و با سایر کشورها رقابت کند. پاکت کاردستی برای بسته بندی چای به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر زیبا و بادوام بودن، درجه غذایی نیز بوده و عطر و طعم آن را حفظ می کند و همچنین محصول را ماندگار می کند. این پاکت ها بر اساس نیاز و سلیقه مشتری تولید و طراحی می شوند و تا هشت رنگ و طلا قابل چاپ هستند. بسته کرافت صنعتی برای بسته بندی انواع نان، آجیل، حبوبات، چای و قهوه در یک منطقه بزرگ از مرکز تولید پاکت. بسته بندی در تهران و سایر شهرها با قیمت کم قابل تهیه و فروش می باشد. خوشبختانه ایران به دلیل داشتن خاک حاصلخیز و آب و هوای متنوع در مناطق مختلف، در ایجاد و تولید محصولات مختلف بسیار دخیل است. این امر ایجاد اشتغال و ارائه محصولات متنوعی را برای فروش داخلی و صادراتی آسانتر کرده است. به گفته فعالان اقتصادی ایران، در صنعت نان و میوه خشک با گسترش فعالیت و افزایش تولید محصولات صنعتی، نیاز به بسته بندی فراوان به یکی از چالش های متقاضیان تبدیل شده است. با این وجود، تهیه انواع محصولات صنعتی در بسته بندی با کیفیت و زیبایی یکی از مهمترین موارد در ذهن تولید کنندگان است. بنابراین از آنجا که تهیه بسته بندی به شکل و حمل و نقل محصولات کمک می کند، توصیه می شود از کیسه های کاغذی و سلفون کرافت استفاده کنید که به روش خاص خود به عنوان بسته بندی لوکس در نظر گرفته می شوند. منجر به رشد زیاد استفاده از بسته های کاغذی در سال های اخیر شده است که اکنون بیشتر فعالیت های بخش توزیع بسته بندی را به خود اختصاص داده است. دلایل زیادی در مورد تمایل مشتریان و فعالان مشاغل برای استفاده از انواع مختلف پاکت کاغذ در سفارشات فروش وجود دارد. علاوه بر این، برای محصولات مختلف، از بسته بندی پاکت کرافت صنعتی استفاده می شود. مهمترین مواردی که باعث شده است تا بی سابقه مردم از این طراحی پاکت ها در برابر مواد شیمیایی و نایلون های پلاستیکی پذیرفته نشوند، به طور خلاصه در زیر آمده است.

فرآیند تولید پاکت های بسته بندی چای

بیشتر نیازهای چای کشور از طریق واردات چای قاچاق تأمین می شود که علاوه بر ضررهای بزرگ اقتصادی، مشکلات سلامتی را نیز برای مردم به همراه دارد. شرکت قصد دارد با ایجاد کارخانه مجهز به آخرین ماشین آلات، به قطبی برای تولید و توزیع چای و مشتقات آن تبدیل شود. علاوه بر کاهش مصرف چایهای خارجی در کشور، زمینه صادرات به سایر کشورها نیز کاهش می یابد. در حال حاضر، چای تولید شده در داخل کشور از کیفیت مطلوبی برخوردار است و اکثر مردم علاقه زیادی به مصرف آن دارند. یکی از نمونه های این امر وجود ۱۵۰ هزار تن چای انباشته علی رغم تقاضای زیاد در بازار داخلی چای در انبارهای کشور است. . بنابراین با توجه به آمارهای موجود در مورد تقاضای چای و ممنوعیت واردات آنها، بازار خوبی برای چای میوه خشک ساخته شده است و در آینده یک کیسه پیش بینی شده است. همچنین به دلیل تنوع در مصرف مردم و عدم تمایل به مصرف نوشیدنی های گازدار. در سرتاسر جهان و سرانه مصرف سایر کشورها برای تهیه فوری چای و نوشیدنی های چای، برای این محصولات می توان در آینده بازار خوبی پیش بینی کرد. چای سیاه که در بسته های ۵۰۰ گرم بازیافت می شود، به بازار عرضه می شود. روغنهای اساسی و عصاره های ساخته شده از چای با کیفیت بالا برای افزودن به چای ایرانی برای افزایش کیفیت طعم و رنگ تا حدی بسیار بالاست. چای کیسه ای در بسته های ۲ گرم و در جعبه های ۲۵ بسته عرضه خواهد شد. چای موجود در این کیسه ها از چای سیاه بازیافت شده تامین می شود. چای فوری به دو شکل پودر و گرانول به ترتیب در بسته بندی های شیشه ای ۴۰۰ گرم به بازار عرضه می شود. نوشیدنی های غیر الکلی همچنین در بسته های ۲۵۰ سی سی عرضه می شوند. با عصاره چای خشک درجه یک و اضافه کردن رنگ و روغن ضروری آن به چای سیاه درجه ۳ درجه، می توانید چای باکیفیت تولید کنید. در حقیقت، این عمل باعث افزایش ظرفیت تولید کل چای نمی شود بلکه انواع مختلف چای نیمه مرغوب یا متوسط است. این یک نوع خوب و مطابق با سلیقه افراد می شود. به این ترتیب محصولاتی با روغنهای اساسی و بهداشتی به روشی کاملاً ایمن به دست مردم می رسد و مصرف چای های قاچاق که از رنگ ها و طعم های غیر بهداشتی استفاده می کنند کاهش می یابد. محصولات دیگری مانند روغنهای ضروری، چای فوری و نوشابه دارای سابقه تولید در داخل کشور نیستند اما به دلیل جمعیت بسیار زیاد جوان در جامعه و تنوع خوب مردم ایران، نوید بازار خوبی را برای این محصولات خط بسته بندی چای از ماشین های مختلفی تشکیل شده است

ویژگی های بهترین پاکت برای بسته بندی چای

ویژگی های بهترین پاکت برای بسته بندی چاییک بسته چای خوب باید از تمام خصوصیات چای محافظت کند. بهترین راه برای محافظت از خواص چای با بسته بندی مناسب باید جلوگیری از از بین رفتن رطوبت چای و طعم آن باشد. از طرف دیگر، زیرا بافت چای متخلخل و اسفنجی به نظر می رسد با ظاهری میکروسکوپی. عطر چای بوی محیط را به شدت جذب می کند. به عنوان مثال، بیشتر خانم های خانه دار تجربه کرده اند که بعد از باز کردن بسته، چای را با محصولات شوینده مانند صابون نگه نمی دارند، بنابراین بسته بندی کیسه های چای به دلیل حساسیت بالای آن در برابر عوامل محیطی، باید هم از بیرون بسته شود و هم به داخل از داخل به خارج. بهترین انتخاب برای این پاکت بسته بندی چند لایه استفاده از فیلم های پلی استر، پلی پروپیلن و پلی اتیلن است که می توان با فویل آلومینیومی عایق بندی کرد یا در مقابل نور و رطوبت متالیز شد.

کیفیت بالای بسته بندی: کیفیت بالایی که در مواد اولیه برای تولید پاکت های صنایع دستی صنعتی چند لایه در نظر گرفته شده است منجر به استفاده از آن در بسته بندی برای اهداف مختلف شده است. به عنوان مثال، در انواع محصولات غذایی و بهداشتی، مدلهای سه لایه صنایع دستی صنعتی، که لایه داخلی آن از درجه مواد غذایی بهداشتی ساخته شده است، به دوام و ماندگاری محتوای داخلی آن کمک شایانی کرده است.

استحکام و دوام بالایی: با استحکام و استحکام خوب در پاکتهای کاغذی چند لایه، مشتریان توانسته اند با رضایت و اطمینان در این بسته بندی، انواع محصولات را در حجم مورد نظر قرار دهند و آن را به بازار و تقاضا ارسال کنند. 

ظاهر زیبا و ظریف: یکی دیگر از معیارهایی که توجه تولید کنندگان را برای بسته بندی جلب کرده است، ظاهر بسته ها است و پاکت صنایع دستی صنعتی با تنوعی که در نگهداری محصولات مختلف ارائه می دهد به خوبی پاسخگوی نیاز متقاضیان بوده است. 

مهمترین کاربردهای پاکت های کاغذی کرافت

کاغذ کرافت یک کاغذ با استحکام است. این مقاله از خمیر پودر سولفات ساخته شده است. این نوع کاغذها بسیار متنوع هستند. کاغذ کرافت معمولاً به رنگ قهوه ای یا سفید تولید می شود. کاغذ کرافت از بادوام است و معمولاً برای بسته بندی جعبه ها، کارتن ها استفاده می شود، از پاکت (کاردستی) استفاده می شود. گرما و وزن کاردستی متفاوت است. با گرمای بیش از ۴۰ گرم به بازار عرضه می شود. کاغذ کاردستی نسبت به سایر مقالات دارای لیگنین کمتری است. کاغذ دستی که توسط کارخانه های ورق کارتن استفاده می شود، تولید کنندگان پاکت نامه سیمانی نیز کیسه های کاغذی تولید می کنند. رنگ این کاغذ به طور طبیعی قهوه ای است. است.

پاکت کاغذی متالایز چای در ایران

پاکت کاغذی متالایز چای در ایرانمهمترین تولید کنندگان کاغذ کرافت با کیفیت کره، چین و روسیه هستند که شامل مارک های لی و من، آسیا پیبر، مارینسکی و هانسول می باشد. آسیا پیپر به عنوان یک تولید کننده تمام عیار بین المللی در قرن ۲۱ شناخته می شود. بوده است. مسئولان این شرکت با استفاده از بهترین و به روزترین ماشین آلات صنعتی به این هدف دست یافته اند. کاغذ کرافت یکی از محصولات این شرکت است که با رعایت کلیه استانداردها و با استفاده از فناوری کاغذ چند لایه تولید می شود. تولید کننده این کشور در روسیه قرار دارد و یکی از مهمترین تولید کنندگان در اروپا است. ترکیب کاغذ کرافت روسی ۵۰٪ خمیر کاغذ و ۵۰٪ کاغذ بازیافت شده است. این مارک از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به دلیل کیفیت بالا و مقاومت بالا در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ کرافت بیشتر در زمینه بسته بندی های تابستانی استفاده می شود و در دمای ۴۰ تا ۷۰ گرم است. سایر مصارف کاغذ کرافت:

کیسه های کاغذی پلاستیکی ایمن برای بسته بندی مصالح ساختمانی، مواد غذایی و مواد شیمیایی

عایق الکتریکی در ترانسفورماتورهای بزرگ

کیسه های ناهار خوری، پاکت نامه و انواع دیگر

کاغذ پایه در تولید کاغذ سنباده

کاغذ الگوی خیاطی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید