رومیشا
خانه / پاکت سه طرف / عرضه پاکت بسته بندی وکیوم سه طرف دوخت

عرضه پاکت بسته بندی وکیوم سه طرف دوخت

پاکت بسته بندی وکیوم سه طرف دوخت با بهترین قیمت به صورت اینترنتی عرضه می شود. این نوع پاکت ها را می توانید در سایز و اندازه دلخواه خود از سایت ما با بالاترین کیفیت سفارش دهید. این نوع پاکت ها بسیار کاربردی بوده و از آن برای حفاظت از مواد غذایی مختلف، میوه ها و سبزیجات از رطوبت هوا می توان استفاده نمود. این پاکت ها در انواع مختلفی تولید می شوند. عرضه آن به صورت مستقیم و از طریق سایت ما صورت گرفته و شما برای خرید می توانید به سایت مراجعه کنید.

عرضه پاکت بسته بندی وکیوم سه طرف دوخت

ویژگی های پاکت بسته بندی وکیوم

ویژگی های پاکت بسته بندی وکیوم

از مهمترین ویژگی های انواع پاکت بسته بندی می توان به تنوع آن در طرح، ابعاد و ضخامت اشاره نمود. معمولا این پاکت ها از مواد اولیه کاغذی، پلاستیکی، متالایز و… تولید شده و یکی از بهترین نوع بسته بندی های امروزی جهت وکیوم کردن مواد غذایی، بسته بندی های صنعتی و… هستند. انواع مختلف آن را می توان به ته کاست، بغل کاست، زیپ دار و… تقسیم بندی نمود.

برخی از انواع این پاکت ها دارای شیار در بالای بسته برای آویزان کردن از رگال هستند. به همین دلیل در بسته بندی های صنعتی موارد مصرف فراوانی دارند. از سوی دیگر برخی انواع پاکت هایی که برای بسته بندی استفاده می شوند دارای زیپ بوده که برای راحتی در باز و بسته شدن بر روی سر پاکت دوخته می شوند. انواع وکیومی آن به صورت حرارتی دارای یک شیار بوده تا به راحتی باز و بسته شوند. این نوع پاکت ها بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی فاسد شدنی به کار می روند.

یکی از ویژگی های پاکت های ته کاست این است که دارای یک کاست در انتهای خود هستند. این موضوع سبب می شود حجم و ابعاد پاکت در زمان استفاده افزایش یافته و مواد بیشتری را بتوان در داخل آن نگهداری نمود.

قیمت نهایی پاکت بسته بندی وکیوم متالیز

قیمت نهایی پاکت بسته بندی وکیوم متالیز

قیمت پاکت وکیوم متالیز بر اساس نوع مواد اولیه به کار رفته در آن، نحوه عرضه و فروش و ابعاد و سایز آن متفاوت خواهد بود. اگر قصد خرید دارید می توانید به سایت ما سری بزنید. آخرین قیمت ها به صورت روزانه در سایت ما درج شده و شما می توانید قبل از اقدام به ثبت سفارش، آن را به صورت آنلاین مشاهده کنید. از آنجا که این نوع پاکت ها فروش خوبی دارند، معمولا قیمت مناسبی برای آنها درج می شود.

در خرید عمده می توانید بهترین نوع این پاکت ها را بر اساس نیازتان با توجه به ابعاد پاکت انتخاب نمایید. ضمن آنکه در صورت خرید در حجم بالا تخفیف بیشتری را می توانید از ما بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پاکت سه طرف دوخت متالایز

جهان تغییر کرده است و نگرانی ها برای محیط زیست و رفاه مصرف کنندگان در اولویت است. بنابراین، توسعه فناوری های جدید شامل ارزیابی اثرات زیست محیطی ناشی از بسته بند

دیدگاهتان را بنویسید