رومیشا
خانه / پاکت بسته بندی / خرید و فروش پاکت بسته بندی حبوبات در تهران

خرید و فروش پاکت بسته بندی حبوبات در تهران

خرید و فروش پاکت حبوبات در تهران از طریق فروشگاه ها و نمایندگی های متخصصی که در این عرصه فعالیت می کنند انجام می شود. این اماکن پاکت های مخصوص حبوبات را در طرح ها و رنگ های متنوعی ارائه می دهند. این طرح ها و مدل های زیبا نقش مهمی برای افزایش فروش حبوبات دارد. این محصولات که در تهران و شهرهای دیگر عرضه می شوند علاوه بر فروشگاه های شهری که باید به صورت حضوری مرحله خرید و فروش آن را انجام داد از طریق سایت های اینترنتی که امروزه برای عرضه و تهیه انواع و اقسام محصولات به کار می رود به صورت مستقیم هم می توان این امر را اجرا کرد.

خرید و فروش پاکت بسته بندی حبوبات در تهران

بهترین پاکت های بسته بندی برای حبوبات

بهترین پاکت های بسته بندی برای حبوباتپاکت های که امروزه با تنوعات بالایی جهت بسته بندی حبوبات (نخود، لوبیا، عدس، لپه، ماش و …) به کار می روند اهمیت بسیاری دارند. زیرا این محصولات یک نوع محافظ برای حبوبات و سایر مواد غذایی دیگر به حساب می آیند که از مرحله برداشت یا تولید تا وقتی که میخواهیم آن را به مصرف برسانیم سلامتی و مرغوبیت جنس بسته بندی شده را حفظ می نماید.

اما امروزه سوال های زیادی در این زمینه مطرح می شود که خرید پاکت حبوبات در چه نوعی بهتر و با کیفیت تر است که هم جلوه زیبایی داشته باشد و هم این که  محافظت از حبوبات در آن جنس و طرح تضمین شود؟ در پاسخ گویی به چنین سوالاتی باید این گونه عنوان کرد که امروزه در جامعه پیشرفت های زیادی در زمینه های مختلف اتفاق افتاده است که در رابطه با پاکت های بسته بندی هم این پیشرفت شکل گرفته است که این موضوع بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است.

 حال برای تعریف کردن بهترین نوع پاکت های بسته بندی باید بگویم که حبوبات به خاطر این که وزن بالاتری نسبت به سایر مواد غذایی دارند باید در نوع بسته بندی آن دقت زیادی کرد چون این محصولات اگر در معرض رطوبت و یا دما بالا فرار بگیرند که بسته بندی آن مطمئن نباشد از خود واکنش نشان داده و این ماده های غذایی فاسد و نامطلوب می شوند.

بهترین نایلون هایی که برای بسته بندی این محصولات به کار می رود از لمینت opp بر روی  cpp (این نمونه یعنی سلفون مخصوص بسته بندی با این مشخصات برای محصولات این چنیی که نیاز به مقاومت بالایی دارند و محکم نیز باید باشند تا در حین دوخت دچار پارگی نشوند و همچنین این نمونه ها شفاف هستند و قابلیت این را دارند که هر گونه چاپ و تبلیغی را می توان روی آن انجام داد) استفاده می شود و همچنین چاپی که به صورت آینه ای است از داخل پاکت انجام می شود بدون این که با مواد داخل بسته برخورد و یا داخل آن شود.

مشخصات پاکت های کرافت کاغذی حبوبات

امروزه برای بسته بندی انواع محصولات غذایی از پاکت های گوناگونی با جنس های مختلف استفاده می شود که هر کدام با توجه به کارایی که برای محصولات غذایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

اما امروزه برای محافظت مطمئن و شیک از پاکت های کرافت برای بسته بندی محصولات بخصوص حبوبات استفاده می شود. در این میان افراد زیادی این سوال را می پرسند که کرافت چیست؟ در واقع باید چنین شرح دهم که این گونه از اجناس کاغذ هایی هستند که مقاومت و استحکام زیادی دارند و این نمونه در دو رنگ قهوه ای یا نخودی و رنگ سفید تولید می شوند که برای بسته بندی های این چنینی به صورت چند لایه به کار می روند. در نهایت این امر یک محصول مرغوب و درجه یک روانه بازار می گردد. چنین خصوصیاتی باعث می شود که این محصول مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد.

این نمونه از محصولات در مدل های مختلفی تولید می شوند که عبارت اند از:

 • پاکت کرافت زیپ دار
 • پاکت کرافت گلاسه
 • پاکت کرافت کاغذی
 • پاکت کرافت متالایز
 • ساک دستی کرافت
 • پاکت کرافت پنجره دار و یا بدون پنجره
 • پاکت کرافتی که یک روی آن شفاف است.
 • پاکت کرافت ساده
 • پاکت کرافت یک یا چند لایه

این مدل هایی که در بالا ذکر شد امروزه به صورت چشمگیری از آن استفاده می شود چرا که در اکثر سوپر مارکت ها، مغازه های مواد غذایی و فروشگاه های زنجیره ای خشکبار و حبوبات و سایر محصولات با این گونه بسته بندی مشاهده می شوند. با اطلاعاتی که در این زمینه بدست آوردم این گونه از پاکت ها ویژگی های خاصی دارند که این همه طرفدار جذب آن شده اند این موارد شامل:

 1. بسته بندی کاغذی مقاومت بالایی دارند و در برابر فشار و ضربه محکم و با دوام هستند.
 2. در این محافظ ها اصول بهداشتی به خاطر سلامتی مصرف کنندگان رعایت می شود.
 3. در قفسه های فروشگاه ها به زیبایی چیده می شوند و همچنین جا به جایی آن مشکل ساز نیست.
 4. شکلی که این پاکت ها دارند بسیار شیک و مدرن هستند و حبوبات با ظاهر زیبایی در آن دیده می شوند.
 5. باز و بسته کردن درب این محصولات راحت است.
 6. با تولیدات این چنینی در مصرف پلاستیک و نایلون صرفه جویی می شود.
 7. طرح ها و تبلیغات متنوع و مختلفی  را بر روی این محصولات می توان پیاده کرد.
 8. مواد و ترکیبات اولیه این اجناس با کیفیت و استاندارد هستند.
 9. در تولید این گونه پاکت ها می توان سایز ها و اندازه های مختلفی را به کار برد. قیمتی که این نمونه ها دارند بسیار مناسب و به صرفه می باشند.
 10. این گونه بسته بندی ها با جنس های دیگر فرق دارند و با تولیدات به این شکل رقابت بسیاری در بازار ایجاد می شود.

مرکز تولید انواع پاکت های بسته بندی ارگانیک

مرکز تولید انواع پاکت های بسته بندی ارگانیکدرکشور ما و دیگر کشور های جهان کارخانجات و شرکت های متعددی هستند که در زمینه تولید پاکت هایی که مخصوص بسته بندی هستند فعالیت می کنند. این اماکن برای بالابردن کیفیت تولیدات خود از مواد اولیه طبیعی استفاده می کنند چون برای نگهداری طولانی مدت حبوبات و محصولات غذایی مشکلی ایجاد نشود و بتوان از آن ها بدون آن که خراب شوند در مدت زمان زیادی استفاده کرد.

تولید کنندگان این محصول همیشه تلاش دارند که این پاکت ها را با وزن سبک و سایز های گوناگون تولید کنند که حجم مناسبی از مواد در داخل آن جا گیرد و هم چنین فضای زیادی را اشغال نکنند. زیرا در برخی از این محصولات نمی توان چیدمان آن را درست انجام داد و این عامل فضایی نامرتب و شلوغی را ایجاد می کند.

اما در رابطه با این موضوع راهنمایی های لازم است که مصرف کنندگان باید از این گونه پاکت ها اطلاع داشته باشند تا بتوانند عمل بسته بندی را به بهترین شکل انجام دهند. در ادامه این مطلب نمونه ها مختلف پاکت ها را نام می بریم تا با توجه به انتخاب و سلیقه های متفاوت مشتریان بتوانند آن را تهیه کنند. انوع این محصولات عبارت اند از:

 • پاکت کاغذی
 • پاکت پلاستیکی
 • پاکت های چند لایه
 • پاکت زیپ دار

امروزه این نمونه از محصولات به علت داشتن مواد تجزیه پذیر و ارگانیک صدمه ای به طبیعت و محیط زیست وارد نمی کنند و اما نمونه های متفاوتی از پاکت ها که در بالا ذکر شد به چند صورت طراحی و تولید می شوند که این روش ها شامل:

 1. پاکت های بسته بندی بغل کاست
 2. سه طرف چسب
 3. ایستاده 

*که نوع بغل کاست این محصولات جزء پر فروش ترین پاکت ها به حساب می آیند. این نمونه ها معمولا از کاغذ کرافت ساخته می شوند و این مدل ها به خاطر این که مقاومت بالایی دارند می توان حجم و وزن بالایی از مواد غذایی را در آن قرار داد. هم چنین این گونه از محصولات قابلیت چاپ در هر طرح و نقش را دارند و به دلیل این که می توانند به شکل ایستاده در قفسه قرار بگیرند نظر افراد زیادی را جلب خود کرده اند.

*نمونه هایی که سه طرف چسب دارند نیز به عنوان یک محصول با دوام در بازار شناخته می شوند. این محصولات ویژگی های خوبی که دارند این است که حجمی از مواد که در داخل آن قرار می گیرند به اندازه است و حتی می توان آن را در جیب حمل کرد.

*و اما مدل های ایستاده این محصولات از اصلی ترین نوع پاکت محسوب می شوند و به خاطر این عامل جلوه و نمایش زیبایی را در شلف های مغازه ها ایجاد می کنند. برای این مدل ها به راحتی می توان زیپ یا گره وصل کرد.

همه این محصولات متنوع و پر کاربرد نتیجه سعی و تلاش کارخانجات تولید کننده در این زمینه می باشد که در نتیجه چنین عملکرد های درستی نیاز این کشور را به این محصولات برآورده شده است.

پاکت بسته بندی نایلونی حبوبات

در عصر امروزی پاکت هایی که مخصوص بسته بندی حبوبات تولید می شوند جنس ها و نمونه های مختلفی دارند که از نمونه های بارز آن می توان به پاکت هایی از جنس پلاستیک هستند، اشاره کرد که از زمان قدیم تا به الآن در بسته بندی محصولات بسیار مورد استفاده قرار می گرفته و هنوز هم کاربرد چشمگیری در این عرصه دارد.

این نمونه از محصولات نایلونی به سه مدل و طرح تولید می شوند که این موارد شامل:

 • کاملا شفاف
 • کاملا رنگی ( چاپ شده)
 • مدل های چاپ شده با پنجره های شفاف ( به این صورت که در یک قسمت از پاکت هیچ گونه تبلیغ و چاپی اجرا نمی شود تا محتویات داخل بسته قابل مشاهده باشد)

این مدل ها به چند صورت تولید می شوند که عبارت اند از: تولید پاکت زیپ دار، سه طرف دوخت که از جدید ترین نمونه های پاکت های نایلونی به حساب می آیند، پاکت بدون چاپ که این نمونه هم در محیط های که حبوبات به صورت کیلویی عرضه می شوند بسیار کاربرد دارند.

اهمیت استفاده از پاکت های ایستاده زیپ دار برای حبوبات

اهمیت استفاده از پاکت های ایستاده زیپ دار برای حبوباتاگر به طور کلی خواسته باشیم به پاکت های زیپ دار اشاره کنیم باید بگویم این نمونه در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و می توان آن را به اندازه های دلخواهی که مشتریان درخواست می کنند تولید کرد حتی این نوع از پاکت چون به صورت چند لایه ساخته می شوند هر طور که مصرف کنندگان بخواهند که چند لایه داشته باشند ارائه می گردند.

نمونه های ایستاده این محصولات در جنس کاغذ و پلاستیک و… عرضه می شوند که به جرأت می توانم بگویم که این گونه از محصولات از شیک ترین پاکت های بسته بندی محسوب می شوند که به صورت دسته دار، چاپی و ساده در بازار قرار دارند.

اما با توانایی تولید این چنین محصولاتی باید گفت که فروش پاکت ایستاده هیچ محدودیتی ندارد و در فروشگاه ها به صورت عمده و خرده در اختیار مشتریان قرار می گیرند. که این امر و طراحی آن در لنج قیمتی محصول اهمیت دارد. چرا که قیمت پاکت ایستاده نسبت به نمونه های دیگر کمی بالا است و با توجه به کاربرد محصول مصرف کنندگان می توانند آن را با حجم بالایی تهیه کنند که این عامل باعث می شود قیمت مناسب تر و ارزانتری برای خریدار متقبل شود و در نهایت کار تخفیفاتی هم به این صورت برای محصول برآورد می شود.

مرکز خرید پاکت بسته بندی حبوبات

پاکت بسته بندی حبوبات به خاطر کاربرد های بسیاری که دارد امروزه توسط کارخانجات و شرکت های متعددی تولید و عرضه می شود. این اماکن نمونه های مختلف در طرح ها و رنگ های متنوعی از این محصول را در بین مشتریان قرار داده اند تا مشکلی در هنگام تهیه محصول وجود نداشته باشد.

البته برخی از مشتریان هنگام تهیه محصول آگاهی ندارند که این محصول دقیقا در چه مکان های به فروش می رسد. این امر شرکت هایی که این گونه از محصولات را تولید می کنند بر این داشته تا پاکت ها ساخته شده را از طریق نمایندگی ها و فروشگاه های مخصوص این کار در شهر های مختلف کشور به مشتریان ارائه دهند تا دسترسی متقاضیان به این محصول راحت و آسان باشد.

البته با پیشرفت های که در زمینه توزیع و پخش این محصولات صورت گرفته این اماکن علاوه بر این که به صورت حضوری عرضه محصول را انجام می دهند نیز سایت ها و کانال های اینترنتی را راه اندازی کرده اند تا کسانی که نمی توانند این محصول را با سهولت تهیه کنند با این روش اقدام به خرید محصول کنند. 

این روش برای خریدار اهمیت فراوانی دارد چرا که خریداران می توانند با مشاهده کردن این سایت ها محصولی را که مد نظرشان است را تهیه کنند و فایده های زیادی را به دست آورند چون این در این روش هزینه های اضافی رفت و آمد و واسطه ها از میان برداشته می شود و البته زمان و وقتی صرف این کار نمی گردد و لازم نیست که بازه زمانی معینی برای این امر مشخص گردد چون در این سایت ها مالکان و فروشندگان همه اوقات آمادگی به جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز عرضه پاکت ایستاده بسته بندی سفید شفاف

مراکز عرضه پاکت ایستاده بسته بندی سفید شفاف با فروش این محصول در درجه کیفی بالا، طرح ها، مدل ها و قیمت های بسیار مناسب موجب می شوند تا نیاز های جامعه و تجار برا

دیدگاهتان را بنویسید