رومیشا
خانه / پاکت کرافت / بهترین قیمت فروش پاکت کرافت در بازار

بهترین قیمت فروش پاکت کرافت در بازار

پاکت کرافت از جمله بسته بندی هایی به شمار می رود که کار حمل و نقل انواع خشکبار، قهوه و بسیاری مواد دیگر را ممکن ساخته است، همچنین قیمت فروش پاکت کرافت در بازار به عواملی مانند مدل و اندازه این محصول بستگی دارد. امروزه از این محصول در صنعت استفاده های فراوانی می گردد. همواره این سایت فروشنده انواع پاکت کرافت در شکل، مدل و سایز های گوناگون است که ما می توانیم این نوع پاکت را با بهترین قیمت ممکن از آن ها خرید نماییم.

بهترین قیمت فروش پاکت کرافت در بازار

ویژگی های انواع پاکت های کرافت

ویژگی های انواع پاکت های کرافتانواع پاکت کرافت نوعی پاکت کاغذی قهوه ای رنگ است که استحکام و دوام بالایی دارد و در صنعت بسته بندی به طور فراوان مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه صاحبان مشاغل بسیاری ترجیح می دهند از پاکت های کرافت برای بسته بندی محصولات خود و درج نام برند خود بر روی آن استفاده نمایند.

انواع کاغذ کرافت دارای ظاهر کیفی بسیار مناسب برای ساخت انواع پاکت می باشد. اگر بخواهیم به ویژگی های انواع پاکت کرافت اشاره نماییم می توانیم عوامل زیر را ذکر کنیم:

 • تهیه پاکت های کرافت از انواع کاغذ کرافت صورت می گیرد که رویه آن از کاغذ های بازیافتی ساخته شده است.
 • پاکت های کرافت دوست دار محیط زیست هستند و بر خلاف پاکت های پلاستیکی در صورت فرسودگی به محیط زیست آسیب وارد نمی کند.
 • جنس سبک این پاکت ها باعث شده است تا حمل این محصول بسیار راحت و بدون دردسر باشد.
 • از این پاکت ها برای مدت های فراوان و به دفعات زیاد می توان استفاده نمود و دارای خاصیت کشسانی می باشند.
 • دارای مقاومت بالایی در برابر انواع پارگی و آسیب دیدگی می باشند.
 • دسته های این نوع پاکت دارای جنس های متفاوتی می باشد که به آن زیبایی دو چندانی بخشیده است.

انواع پاکت کرافت در صنایع بسته بندی آجیل، شیرینی، خشکبار و موارد دیگر بسیار استفاده می گردد، همچنین این محصول دارای رنگ و طرح های متنوعی است که به راحتی می توانیم انواع تبلیغات را بر روی آن چاپ کنیم و این تبلیغات هوشمند باعث جذب مشتری بیشتر مخصوصا برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ می گردد.

این نوع پاکت ها همواره یکی از ارزان ترین و در عین حال پر فروش ترین انواع پاکت های بسته بندی می باشند که از کاغذ کرافت قهوه ای رنگ تولید می شوند. تولید این نوع پاکت ها عمدتا به صورت ساده و دسته دار است.

این محصول امروزه بیشتر در میوه فروشی ها و فست فود ها استفاده می گردد که با تبلیغات بالا، باعث جذب هر چه بیشتر مشتری نیز می شود، همچنین از این نوع پاکت ها به عنوان ساک دستی نیز استفاده های بسیاری می گردد.

این نوع پاکت ها به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارند برای حمل و نقل موادی که دارای وزن سنگینی نباشند بسیار مناسب هستند و دچار هیچگونه آسیب دیدگی نمی شوند و محتویات درون آن ها می توانند سالم به دست مشتریان و مصرف کنندگان برسند.

اگر بخواهیم به مشخصه های دیگر این محصول به طور خلاصه بپردازیم می توانیم موارد زیر را نیز نام ببریم:

 • اندازه های متنوع و گوناگون
 • حفاظت از محتویات داخل پاکت
 • قیمت های بسیار مناسب
 • شکل ظاهری جذاب
 • تنوع در طرح و مدل
 • دوام و استحکام بالا

در حال حاضر استفاده از این پاکت ها هم به دلیل جنس بسیار مناسب و هم قیمت ارزان آن ها، دارای مشتریان بسیار زیادی در داخل کشور است و این باعث شده است که از جنبه تبلیغات نیز بسیار تاثیر گذار و تحسین بر انگیز باشند.

آشنایی با مدل های مختلف پاکت کرافت

انواع پاکت کرافت در فست فود ها، رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی جهت حمل انواع غذا ها و تحویل به دست مشتریان استفاده می گردد که باعث حفظ محتویات و مواد غذایی داخل خود می شود.

این پاکت ها از نظر جنس و استحکام بسیار قوی و محکم هستند و مانع از نفوذ رطوبت به داخل پاکت می گردند، همچنین بر روی این پاکت ها پوششی وجود دارد که کار چاپ بر روی آن ها را راحت کرده است.

این نوع پاکت ها در مدل های متنوع و در انواع طرح و رنگ موجود است که برای نگهداری از انواع مواد مختلف به کار می رود و دارای قیمت بسیار ارزانی نیز می باشد. این محصول امروزه به عنوان بسته بندی انواع مواد غذایی با قدرت و استحکام بالا می باشد که محتویات درون خود را به خوبی حفظ می نماید.

امروزه با توجه به افزایش تولید مواد غذایی و خشکبار، تقاضا برای انواع مختلف پاکت کرافت نیز افزایش یافته است و این محصول از طرف تولید کنندگان بسیاری در کشور به طور گسترده تولید می شود.

علاوه بر این ها لازم به ذکر است که به دلیل قیمت ارزان انواع این پاکت ها، فروش این محصولات از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و نظر مصرف کنندگان بسیاری را نیز به خود جلب نموده است.

همچنین انواع این پاکت ها دارای خصوصیات منحصر به فردی مانند کیفیت بسیار بالا، قیمت ارزان، شکل ظاهری زیبا، مدل های متنوع و تنوع در رنگ می باشند که می توانند باعث خرید هرچه بیشتر مردم از این محصولات شوند.

جنس کاغذ این نوع پاکت ها دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد که ضخامت انواع کاغذ آن ها مختلف می باشد که بسته به نوع مصارف، جنس آن ها نیز متغیر است.

مثلا از جنس نازک آن برای بسته بندی انواع مواد غذایی و میوه و از نوع ضخیم آن در کارتن سازی استفاده می گردد. انواع کاغذ کرافت دارای انعطاف پذیری بالایی می باشد و از آن ها برای ساخت انواع مختلف ساک تبلیغاتی استفاده می کنند.

کاغذ های کرافت دارای انواع مختلفی می باشند. نمونه ای از آن ها در صنعت تبلیغات استفاده می شوند که باعث جذب مخاطب فراوانی می گردند و نوع دیگر آن نیز برای حمل انواع خشکبار مورد استفاده قرار می گیرد.

در کل می توان بیان کرد که استفاده از پاکت های کرافت به دلیل جنس با دوام و منحصر به فرد و همچنین دارا بودن قابلیت تجدید پذیری، به جای کیسه های پلاستیکی بسیار مناسب تر هستند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

تنوع در طرح و مدل های گوناگون این محصول باعث شده است تا نظر مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب نموده و خریداران فراوانی در سراسر کشور داشته باشد. اگر بخواهیم به مدل های مختلف پاکت کرافت اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 • پاکت کرافت پنجره ای
 • پاکت کرافت کوچک
 • پاکت کرافت یک سمت شفاف
 • پاکت کرافت دسته دار
 • پاکت کرافت ساده
 • پاکت کرافت زیپ دار

مهمترین کاربردهای پاکت های کرافت

مهمترین کاربردهای پاکت های کرافتدر حال حاضر از این نوع پاکت ها در بسته بندی انواع آجیل، شیرینی، خشکبار، مواد غذایی، غذاهای آماده، چای، سبزی و موارد کاربرد فراوانی دارند، همچنین این محصولات دارای قابلیت حفظ و نگه داری بالایی می باشند و اکثر فروشندگان از این نوع پاکت ها به منظور بسته بندی هرچه محکم تر محصولات خشک استفاده می کنند.

کاربرد پاکت کرافت در بالا ذکر شد و این محصول یکی از بهترین بسته بندی ها برای انواع محصولات فروشگاه ها می باشد. این مدل بسته بندی به علت کیفیت، استحکام بالا و قیمت بسیار مناسب و ارزان، بسیار مقرون به صرفه می باشند و از آن ها جهت انواع بسته بندی استفاده می کنند.

کاغذ این پاکت ها از جنس بسیار محکم می باشد که به دلیل قدرت زیاد در برابر انواع پارگی بسیار مقاوم است. کاغذ این پاکت ها از با کیفیت ترین جنس کاغذ کرافت می باشد.

همچنین از انواع این پاکت ها در تولید انواع ساک دستی نیز استفاده می شود که کار حمل و نقل اجناس و مواد غذایی را بسیار آسان کرده است و باعث می شود تا این محصولات سالم به دست مشتری برسند.

انواع پاکت کرافت امروزه در صنعت بسته بندی استفاده های فراوانی دارد و از این محصول استقبال بسیار زیادی شده است، همچنین این پاکت ها به دلیل ضخامت و استحکام بالا مانع از ورود هرگونه میکروب به داخل بسته بندی می شوند و علاوه بر زیبایی، بسته بندی محصولات را بسیار راحت تر کرده اند.

امروزه پاکت های کرافت به خاطر کاربرد های فراوان و ویژگی های بسیار زیادی که دارند و همچنین عدم آسیب رساندن به محیط زیست، شاهد مصرف آن ها در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی، تره بار، فست فود ها و بسیاری مکان های دیگر هستیم، همچنین تولید پاکت پستی که برای ارسال محموله های متنوع پستی در سراسر کشور استفاده های فراوانی دارد نیز از جنس پاکت های کرافت می باشد.

لیست قیمت پاکت های کرافت در بازار امروز

در حال حاضر پاکت های کرافت به دلیل سایز های گوناگون و تقاضای حجم های مختلف آن ها از جانب خریداران، قیمت ثابتی ندارند و همچنین با توجه به مدل ها و طرح های متنوع آن ها نیز این قیمت ها متغیر می باشند.

از معروف ترین پاکت های کرافت مخصوص انواع حشکبار می توانیم به پاکت های کرافت زیپ دار و پنجره دار اشاره نماییم که کار باز کردن آسان این پاکت ها را برای مشتری آسان می نمایند.

خرید انواع این پاکت ها به صورت عمده نیز می تواند باعث کاهش قیمت این محصولات شود چرا که با سفارش انواع این پاکت ها در حجم های بالا، علاوه بر این که تولید کنندگان نیز به سود خوبی می رسند، قیمت تمام شده آن ها برای مشتریان بسیار کاهش می یابد.

برای اطلاع از قیمت انواع پاکت های کرافت می توانیم به نمایندگی ها و تولید کنندگان این محصولات مراجعه کنیم و یا با جستجو در اینترنت از آخرین قیمت و به روز آن آگاه شویم.

نمایندگی های پخش این محصولات همواره لیستی از قیمت های به روز انواع پاکت های کرافت را در اختیار مشتریان خود قرار میدهند که این مساله می تواند در امر خرید این محصول بسیار حائز اهمیت باشد چرا که با آگاهی بیشتری اقدام به خرید می نمایند.

امروزه با توجه به نوسانات شدید قیمت محصولات در بازار، قیمت این محصول نیز متغیر است که حتما پیش از خرید آن، باید قیمت به روز این محصول را جویا شویم و سپس اقدام به خرید نماییم.

خرید این محصول برای فروشندگان انواع خشکبار و مواد غذایی بسیار مقرون به صرفه است و با دانستن قیمت این محصول می توانند به راحتی اقدام به خرید نمایند چرا که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار مناسب می باشد.

مراجعه به وب سایت های نمایندگان فروش و شرکت های تولیدی انواع پاکت های کرافت یکی دیگر از راه های پی بردن به قیمت این محصول در بازار امروز می باشد چرا که در این سایت ها قیمت دقیق انواع این محصولات به صورت به روز و جدید درج شده است که می توانیم با توجه به قیمت، محصول مورد نظر خود را به میزان مورد نیاز سفارش دهیم.

همچنین این سایت نیز از بهترین فروشندگان انواع این پاکت می باشد که هنگام خرید این پاکت ها، قیمت جدید آن ها را در اختیار ما می گذارد تا پس از مشورت با کارشناسان فروش، اقدام به خرید کنیم.

تفاوت پاکت های کرافت یکرو و دورو شفاف

تفاوت پاکت های کرافت یکرو و دورو شفافپاکت های کرافت یکرو شفاف از مواد کاملا بهداشتی تهیه شده و برای بسته بندی کردن انواع مواد از جمله مواد غذایی مناسب هستند. پاکت های دورو شفاف نیز به پاکت وکیوم معروف هستند که هر نوع ماده غذایی که نیاز به وکیوم شدن دارند را بسته بندی کرده تا تازگی و سلامت محصولات را حفظ نمایند.

از جمله تفاوت پاکت های کرافت یکرو و دورو شفاف می توانیم به استفاده از قابلیت دیده شدن محصول در این نوع پاکت ها اشاره کرد که در پاکت های یک رو شفاف فقط از یک طرف ولی در پاکت های کرافت دو رو شفاف، محصولات داخل آن ها از دو طرف قابل مشاهده هستند.

پاکت کرافت پنجره دار مخصوص خشکبار

پاکت های کرافت پنجره دار مخصوص حشکبار و آجیل ذز سایز ها و مدل های بسیار جذاب، نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب کرده است. تولید کنندگان انواع خشکبار با توجه به مقاوم و زیبا بودن انواع این پاکت ها می توانند محصولات خود را داخل این پاکت ها بسته بندی کرده و به فروش برسانند.

با تولید انواع پاکت کرافت پنجره دار برای خشکبار، فروشندگان به استفاده از این محصول برای بسته بندی محصولات خود روی آورده اند و از این پاکت ها که از نظر بهداشتی نیز بسیار مرغوب هستند استفاده می کنند.

پنجره دار بودن انواع این پاکت ها برای مشتریان نیز بسیار جالب توجه توجه است زیرا می توانند محصول خریداری شده خود را مشاهده کنند. فروشندگان بسیار زیادی به دلیل ظاهر شکیل، با دوام و بسته بندی محکم این پاکت، از آن ها برای بسته بندی آجیل و خشکبار استفاده می کنند.

تولید کنندگان پاکت کرافت پنجره دار توانسته اند تا با تولید این محصولات برای انواع خشکبار، زیبایی و کیفیت را به مشتریان خود هدیه دهند و انواع این پاکت ها را با ظاهری زیبا، مستحکم و شکیل عرضه نمایند.

پاکت کرافت پنجره دار باعث جلب توجه بسیاری از خریداران شده است چرا که با خرید این محصولات می توانند شاهد زیبایی آن ها نیز باشند که این مساله تاثیر مستقیمی بر فروش هرچه بیشتر فروشندگان انواع خشکبار می گذارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش: خانم طاهری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129461760
شماره ثابت: 02189776285
آدرس کانال: romishaco@
پست الکترونیکی: romishaco@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید